Zpět na výpis

Prostorné domky v blízkosti pláže přímo v areálu golfového klubu

3 1 19 000m
ID: SP0540

Výhodná koupě rezidenčního domku v golfové oblasti Costa Blanca poblíž pláží nedaleko městečka Elche...

Čtěte více

4 084 080 Kč

168 000 €

139 722 £

190 604 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vskutku zajímavá a ojedinělá nabídka na trhu nemovitostí ve Španělsku přímo od developera! Jedná se o soukromý developerský projekt 3 ložnicových rezidenčních městských domků umístěných v rezidenci přímo v areálu golfového klubu Alenda za vskutku velmi atraktivní cenu. Všechny domky jsou rozloženy do 3 ložnic, kuchyně, 2 koupelen, 1 WC a šatny. K tomu náleží dvě terasy: jedna o 14 m2 a druhá, střešní, o 50 m2. Nejvýhodnější cena je za domky o užitné ploše 105 m2/26 m2 zahrady. Další variantou je připlatit si domek o 130 m2/20 m2 zahrady. Všechny domky mají plně vybavenou kuchyň opatřenou sklokeramickou varnou deskou, odsavačem par a troubou. K dispozici je i klimatizace. Všechny ložnice jsou vybaveny skříněmi. Co se topení týče, je zde možnost předinstalovat plynové radiátory. Součástí projektu je i soukromé parkoviště pro každý domek. Z teras domků se můžete kochat velkolepým pohořím Sierra de las Aguilas nebo nádherným výhledem na golfové hřiště. Rezidenční komplex Kiruna má řadu soukromých zahrad, společný bazén, klubový dům, dvojjazyčnou anglicko-španělskou školu, restauraci, bar, fitness centrum, pádlový tenisový kurt a menší supermarket. V bezprostřední blízkosti najdete také historickou vesnici Monforte del Cid, která nabízí výběr z místní občanské vybavenosti. Díky své vynikající poloze se jedná o velmi výhodnou investici do nemovitostí ve Španělsku, poblíž krásných zlatých pláží v Alicante, místního letiště a slavného města Elche, které bylo nedávno zapsáno na Seznam světového dědictví. Díky příjemnému celoročnímu klimatu je tato oblast předurčena nejen pro golf, ale i pro podnikání v podobě pronájmu golfové nemovitosti. V okolí najdete více než 15 golfových hřišť jako jsou El Patio Golf Club navržený Severianem Ballesterosem (3 km od Alicante), nebo například Font del Llop poblíž Alendy. V samotné Alendě je 18ti jamkové golfové hřiště se samostatným pitch & putt. Pohoří Sierra de las Águilas a Sierra del Cid nabízejí úžasnou kulisu a umožňují návštěvníkům vychutnat si dech beroucí výhledy, procházky do přírody a dokonce i pozorování ptáků. Teplé klima spolu s blízkostí pláží umožňují plachtění a vodní sporty po většinu roku. Costa Blanca má obrovský výběr přístavů a přístavů, všechny dostupné v krátké vzdálenosti od komplexu. Výstavba projektu stále pokračuje. Předpokládané datum, kdy budou domky k dispozici je červen 2019.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247