Zpět na výpis

Prostorné domky v blízkosti pláže přímo v areálu golfového klubu

3 1 19 000m
ID: SP0540

Výhodná koupě rezidenčního domku v golfové oblasti Costa Blanca poblíž pláží nedaleko městečka Elche...

Čtěte více

4 492 320 Kč

168 000 €

153 820 £

198 170 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vskutku zajímavá a ojedinělá nabídka na trhu nemovitostí ve Španělsku přímo od developera! Jedná se o soukromý developerský projekt 3 ložnicových rezidenčních městských domků umístěných v rezidenci přímo v areálu golfového klubu Alenda za vskutku velmi atraktivní cenu. Všechny domky jsou rozloženy do 3 ložnic, kuchyně, 2 koupelen, 1 WC a šatny. K tomu náleží dvě terasy: jedna o 14 m2 a druhá, střešní, o 50 m2. Nejvýhodnější cena je za domky o užitné ploše 105 m2/26 m2 zahrady. Další variantou je připlatit si domek o 130 m2/20 m2 zahrady. Všechny domky mají plně vybavenou kuchyň opatřenou sklokeramickou varnou deskou, odsavačem par a troubou. K dispozici je i klimatizace. Všechny ložnice jsou vybaveny skříněmi. Co se topení týče, je zde možnost předinstalovat plynové radiátory. Součástí projektu je i soukromé parkoviště pro každý domek. Z teras domků se můžete kochat velkolepým pohořím Sierra de las Aguilas nebo nádherným výhledem na golfové hřiště. Rezidenční komplex Kiruna má řadu soukromých zahrad, společný bazén, klubový dům, dvojjazyčnou anglicko-španělskou školu, restauraci, bar, fitness centrum, pádlový tenisový kurt a menší supermarket. V bezprostřední blízkosti najdete také historickou vesnici Monforte del Cid, která nabízí výběr z místní občanské vybavenosti. Díky své vynikající poloze se jedná o velmi výhodnou investici do nemovitostí ve Španělsku, poblíž krásných zlatých pláží v Alicante, místního letiště a slavného města Elche, které bylo nedávno zapsáno na Seznam světového dědictví. Díky příjemnému celoročnímu klimatu je tato oblast předurčena nejen pro golf, ale i pro podnikání v podobě pronájmu golfové nemovitosti. V okolí najdete více než 15 golfových hřišť jako jsou El Patio Golf Club navržený Severianem Ballesterosem (3 km od Alicante), nebo například Font del Llop poblíž Alendy. V samotné Alendě je 18ti jamkové golfové hřiště se samostatným pitch & putt. Pohoří Sierra de las Águilas a Sierra del Cid nabízejí úžasnou kulisu a umožňují návštěvníkům vychutnat si dech beroucí výhledy, procházky do přírody a dokonce i pozorování ptáků. Teplé klima spolu s blízkostí pláží umožňují plachtění a vodní sporty po většinu roku. Costa Blanca má obrovský výběr přístavů a přístavů, všechny dostupné v krátké vzdálenosti od komplexu. Výstavba projektu stále pokračuje. Předpokládané datum, kdy budou domky k dispozici je červen 2019.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247