Zpět na výpis

Prostorná vilka v Caorle

3 1 250m
ID: IT0357

Vilka, která je součastí menšího komplexu, se nachází jen 250 metrů od pláže a od…

Čtěte více

4 810 000 Kč
185 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato prostorná vilka (70 m²) se nachází v prestižním a klidném komplexu dvojvilek ve vzdálenosti pouze 250 metrů od moře. V komplexu je k dispozici bazén pro dospělé i menší pro děti. Samotná vilka je rozdělena do dvou pater a naleznete zde obývací pokoj, kuchyňku, tři pokoje, koupelnu, WC, velkou terasu a malou zahrádku s venkovní sprchou. Ideální lokalita pro rodiny s dětmi. Dům je vybaven klimatizací. Vilka je umístěna v Caorle, které je příjemné a turisty velmi oblíbené městečko, které leží na pobřeží Jadranského moře necelých 70 kilometrů severovýchodně od Benátek. Caorle je jedinečné především tím, že zde vedle sebe najdete zachovalé historické centrum s četnými památkami, krásné široké písčité pláže, které se zvolna svažují do moře, a zároveň je zde dostatek vyžití pro ty, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou (akvapark, výlety lodí, rybaření, sportovní vyžití) nebo také pro ty, kteří se přijeli především pobavit (bary, diskotéky, zábavní centra). Na atraktivitě letovisku přidává také jeho vzdálenost z Čech - cesta autem vám z Prahy potrvá asi 9 hodin. Letecky se dostanete přímo z Prahy do Benátek, které jsou vzdálené asi 50 minut jízdy od Caorle.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247