Zpět na výpis

Prostorná vila v ligurském Poggi Torrazza

3 ano 3 800m
ID: IT0308

Velmi prostorná vila v Poggi Torrazza vzdálená jen 3,8 km od moře...

Čtěte více

12 678 750 Kč

490 000 €

438 317 £

571 759 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorná nemovitost se rozkládá na dvou patrech. V prvním patře se nachází otevřený obývací prostor s krytým sloupovím a panoramatickým výhledem na moře, jsou zde také 3 koupelny. V přízemí jsou 2 ložnice a další pokoj, z něhož by bylo možné vybudovat třetí ložnici. Na zahrada je venkovní pec na pizzu a terasy. Jedna z teras nabízí krásný výhled na moře. Jedná se o velmi hezkou nemovitost s úžasným výhledem na moře a možností vybudování bazénu na zahradě. Dům o velikosti 150 m² na pozemku o velikosti 900 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247