Zpět na výpis

Prostorná vila v klidné rezidenční lokalitě, Fontane Bianche

3 1 400m
ID: IT0518

Prostorná vila s terasou v klidné a tiché rezidenční oblasti krásného přímořského letoviska nedaleko moře a dalšího zázemí, Fontane Bianche, Sicílie…

Čtěte více

4 346 100 Kč

165 000 €

147 505 £

195 761 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená vila se nachází v rezidenční čtvrti jednoho z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy. Je vzdálená zhruba 800 m od moře a asi 1400 m od pláže. Vila se rozkládá v přízemním podlaží o rozloze zhruba 110 m² a sestává z verandy, prostorného obývacího pokoje s krbem, kuchyně, haly, třech ložnic, dvou koupelen a terasy. Nachází se na oploceném pozemku o rozloze 1029 m ². Vila je ve výborném stavu, všechny pokoje jsou prostorné a světlé. Nabízí příjemné soukromí, nachází se nedaleko moře v klidné a tiché oblasti a díky své poloze je místem, kde je možné bydlet celoročně. Také se výborně hodí k pronájmům. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247