Zpět na výpis

Velký dům v apulijském stylu jen 100 metrů od pláže

4 100m
ID: IT0788

Prostorná vila v Apulii na prodej jen 100 metrů od pláže

Čtěte více

8 032 850 Kč

295 000 €

266 385 £

348 724 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velkoryse řešená nemovitost na prodej jen 100 metrů od krásné pláže Monaco Mirante v krásné Apulii. Velmi prostorná, moderně vybavená a vzdušná polovina dvojdomku se 4 ložnicemi. Ideální prázdninová vila pro velkou rodinu.

Dům se nachází v přímořské rezidenční oblasti Monaco Mirante, hned u stejnojmenné pláže. Jen 4km nebo 10 minut jízdy je vzdáleno klidné městečko Maruggio s obchody a restauracemi. V této části Apulie najdete nekonečné písčité pláže, čistou průzračnou vodu a celkově ideální podmínky pro rodinnou dovolenou. V dojezdové vzdálenosti také můžete navštívit kulturní perly Apulie jakou například barokní město Lecce, trullské vesničky Alberobello a Locorotondo nebo rybářský přístav Gallipoli. Letiště v Bari je vzdáleno 2 hodiny a letiště v Brindisi 1 hodinu jízdy.

Nemovitost byla nedávno plně zrekonstruována v elegantním minimalistickém stylu a nabízí naprostý komfort a pohodlí. Celková výměra je asi 210m2 plus 60m2 garáž. Interiér se skládá v přízemí ze vstupní haly, velkoryse řešeného obývacího pokoje o asi 30m2, kuchyně, jídelny, 2 ložnic, koupelny a spíže. Venkovní schodiště vede do prvního patra, kde naleznete podobné rozložení s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou, 2 ložnicemi a koupelnou. V každém patře je velká veranda nebo terasa. Dům je vybaven moskitiérami, zařízení koupelen a kuchyní je provedeno v moderním nadčasovém stylu. Dům je situován na pozemku o celkové rozloze asi 600m2 a je obklopen příjemnou zahradou s ovocnými stromy a dekorativními rostlinami, které nabízejí vítaný stín přes slunečními paprsky. Celý pozemek je ohraničen pěknou kamennou zdí se dvěma brankami, takže nemovitost poskytuje naprosté soukromí a klid.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247