Zpět na výpis

Velký dům v apulijském stylu 100 metrů od pláže

4 100m
ID: IT0788

Prostorná vila v Apulii na prodej jen 100 metrů od pláže v Monaco Mirante...

Čtěte více

7 274 700 Kč

295 000 €

263 309 £

284 557 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velkoryse řešená nemovitost na prodej jen 100 metrů od krásné pláže Monaco Mirante v krásné Apulii. Velmi prostorná, moderně vybavená a vzdušná polovina dvojdomku se 4 ložnicemi. Ideální prázdninová vila pro velkou rodinu.

Dům se nachází v přímořské rezidenční oblasti Monaco Mirante, hned u stejnojmenné pláže. Jen 4km nebo 10 minut jízdy je vzdáleno klidné městečko Maruggio s obchody a restauracemi. V této části Apulie najdete nekonečné písčité pláže, čistou průzračnou vodu a celkově ideální podmínky pro rodinnou dovolenou. V dojezdové vzdálenosti také můžete navštívit kulturní perly Apulie jakou například barokní město Lecce, trullské vesničky Alberobello a Locorotondo nebo rybářský přístav Gallipoli. Letiště v Bari je vzdáleno 2 hodiny a letiště v Brindisi 1 hodinu jízdy.

Nemovitost byla nedávno plně zrekonstruována v elegantním minimalistickém stylu a nabízí naprostý komfort a pohodlí. Celková výměra je asi 210m2 plus 60m2 garáž. Interiér se skládá v přízemí ze vstupní haly, velkoryse řešeného obývacího pokoje o asi 30m2, kuchyně, jídelny, 2 ložnic, koupelny a spíže. Venkovní schodiště vede do prvního patra, kde naleznete podobné rozložení s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou, 2 ložnicemi a koupelnou. V každém patře je velká veranda nebo terasa. Dům je vybaven moskitiérami, zařízení koupelen a kuchyní je provedeno v moderním nadčasovém stylu. Dům je situován na pozemku o celkové rozloze asi 600m2 a je obklopen příjemnou zahradou s ovocnými stromy a dekorativními rostlinami, které nabízejí vítaný stín přes slunečními paprsky. Celý pozemek je ohraničen pěknou kamennou zdí se dvěma brankami, takže nemovitost poskytuje naprosté soukromí a klid.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247