Zpět na výpis

Velký dům v apulijském stylu 100 metrů od pláže

4 100m
ID: IT0788

Prostorná vila v Apulii na prodej jen 100 metrů od pláže v Monaco Mirante...

Čtěte více

6 998 875 Kč

295 000 €

263 294 £

322 618 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velkoryse řešená nemovitost na prodej jen 100 metrů od krásné pláže Monaco Mirante v krásné Apulii. Velmi prostorná, moderně vybavená a vzdušná polovina dvojdomku se 4 ložnicemi. Ideální prázdninová vila pro velkou rodinu.

Dům se nachází v přímořské rezidenční oblasti Monaco Mirante, hned u stejnojmenné pláže. Jen 4km nebo 10 minut jízdy je vzdáleno klidné městečko Maruggio s obchody a restauracemi. V této části Apulie najdete nekonečné písčité pláže, čistou průzračnou vodu a celkově ideální podmínky pro rodinnou dovolenou. V dojezdové vzdálenosti také můžete navštívit kulturní perly Apulie jakou například barokní město Lecce, trullské vesničky Alberobello a Locorotondo nebo rybářský přístav Gallipoli. Letiště v Bari je vzdáleno 2 hodiny a letiště v Brindisi 1 hodinu jízdy.

Nemovitost byla nedávno plně zrekonstruována v elegantním minimalistickém stylu a nabízí naprostý komfort a pohodlí. Celková výměra je asi 210m2 plus 60m2 garáž. Interiér se skládá v přízemí ze vstupní haly, velkoryse řešeného obývacího pokoje o asi 30m2, kuchyně, jídelny, 2 ložnic, koupelny a spíže. Venkovní schodiště vede do prvního patra, kde naleznete podobné rozložení s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou, 2 ložnicemi a koupelnou. V každém patře je velká veranda nebo terasa. Dům je vybaven moskitiérami, zařízení koupelen a kuchyní je provedeno v moderním nadčasovém stylu. Dům je situován na pozemku o celkové rozloze asi 600m2 a je obklopen příjemnou zahradou s ovocnými stromy a dekorativními rostlinami, které nabízejí vítaný stín přes slunečními paprsky. Celý pozemek je ohraničen pěknou kamennou zdí se dvěma brankami, takže nemovitost poskytuje naprosté soukromí a klid.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247