Zpět na výpis

Prostorná vila u řeky a pláže v Els Poblets

6 1 ano 100m
ID: SP0583

Krásná romantická vila s výhledem na moře a šesti ložnicemi postavená u řeky a vzdálená jen 100 metrů od pláže v letovisku Els Poblets...

Čtěte více

10 905 180 Kč

429 000 €

365 235 £

486 447 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná romantická vila s nádherným výhledem na moře se nachází na konci klidné ulice v letovisku Els Poblets a byla postavena v těsné blízkosti řeky Girone a zároveň i moře, které je vzdáleno pouhých 100 metrů odsud. Nemovitost je rozložena do dvou pater propojených schodištěm, která lze oddělit a vytvořit tak dvě samostatné bytové jednotky. Patří k ní i pozemek a pěkný velký bazén. V přízemí se nachází předsíň, velká společenská místnost / jídelna, krytá terasa s výhledem na řeku a moře, vybavená americká kuchyně,3 ložnice, z nichž jedna má vlastní koupenu a samostatná koupelna. Vnitřní schodiště vede do 1. patra, kde najdete obývací pokoj / jídelnu, krytou terasu s výhledem na moře, vybavenou americkou kuchyni, 3 ložnice a koupelnu. Druhé schodiště vede k velké střešní terase s krásným výhledem na moře a hory. Po technické stránce nemovitost nabízí dvojité zasklení oken, topení a klimatizaci. Els Poblets leží jen kousek od pulzujícího španělského města Denia a veškeré jeho občanské vybavenosti a krásných pláží, které se rozprostírají na 15 km. Najdete zde řadu restaurací včetně plážových barů a velký výběr zařízení pro vodní sporty. Letiště v Alicante je odsud vzdáleno 105 km. Letiště ve Valencii 113 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247