Zpět na výpis

Prostorná vila u řeky a pláže v Els Poblets

6 1 ano 100m
ID: SP0583

Krásná romantická vila s výhledem na moře a šesti ložnicemi postavená u řeky a vzdálená jen 100 metrů od pláže v letovisku Els Poblets...

Čtěte více

11 587 290 Kč

429 000 €

393 643 £

503 620 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná romantická vila s nádherným výhledem na moře se nachází na konci klidné ulice v letovisku Els Poblets a byla postavena v těsné blízkosti řeky Girone a zároveň i moře, které je vzdáleno pouhých 100 metrů odsud. Nemovitost je rozložena do dvou pater propojených schodištěm, která lze oddělit a vytvořit tak dvě samostatné bytové jednotky. Patří k ní i pozemek a pěkný velký bazén. V přízemí se nachází předsíň, velká společenská místnost / jídelna, krytá terasa s výhledem na řeku a moře, vybavená americká kuchyně,3 ložnice, z nichž jedna má vlastní koupenu a samostatná koupelna. Vnitřní schodiště vede do 1. patra, kde najdete obývací pokoj / jídelnu, krytou terasu s výhledem na moře, vybavenou americkou kuchyni, 3 ložnice a koupelnu. Druhé schodiště vede k velké střešní terase s krásným výhledem na moře a hory. Po technické stránce nemovitost nabízí dvojité zasklení oken, topení a klimatizaci. Els Poblets leží jen kousek od pulzujícího španělského města Denia a veškeré jeho občanské vybavenosti a krásných pláží, které se rozprostírají na 15 km. Najdete zde řadu restaurací včetně plážových barů a velký výběr zařízení pro vodní sporty. Letiště v Alicante je odsud vzdáleno 105 km. Letiště ve Valencii 113 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247