Zpět na výpis

Prostorná vila u moře v Quercianelle

5 ano 50m
ID: IT0491

Polohou jedinečná vila obklopená klidem a zelení - to vše jen 50 metrů od moře v oblíbené lokalitě Quercianella…

Čtěte více

24 267 750 Kč

950 000 €

830 490 £

1 119 413 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorná vila se nachází jen 50 metrů od moře ve velmi klidné oblasti obklopena zelení v Quercianelle. Vila o třech podlažích disponuje velkými terasami. V přízemí se nachází kotelna, velká garáž a 2 pokoje tvořící dohromady malý byt s koupelnou. V prvním patře, které je přístupné přes dvoje venkovní schodiště, je velká panoramatická terasa, hlavní vchod, kuchyňský kout, šatna, obývací pokoj s velkými okny s výhledem na moře, koupelna a ložnice s manželskou postelí. O patro výše jsou 2 dvoulůžkové pokoje s přístupem na velkou terasu s výhledem na moře, dále 2 jednolůžkové pokoje a 2 koupelny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247