Zpět na výpis

Prostorná vila se zahradou na pobřeží, Lignano

4 150m
ID: IT0520

Prostorná třípodlažní elegantní vila se zahradou na pobřeží přímořského letoviska Lignano Riviera, Itálie…

Čtěte více

14 011 250 Kč

550 000 €

470 603 £

653 723 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

K prodeji je nabízena elegantní prostorná vila nacházející se na pobřeží letoviska Lignano Riviera. Obklopená je zelení a uzavřenou zahradou a najdete zde také parkovací místo. Vila je klimatizovaná a rozprostírá se na třech podlažích. V přízemí najdeme obývací pokoj, kuchyni, ložnici, koupelnu, a dále krb v prostoru verandy. Na prvním podlaží najdeme tři ložnice a dvě koupelny, a to jednu s vanou a druhou se sprchou. Na třetím podlaží se nachází prostorný podkrovní pokoj. Vila se nachází zhruba 150 metrů od moře. Letiště v Benátkách a Terstu jsou vzdálená zhruba 1 hodinu a 15 minut jízdy autem. Lignano je dostupné také přímou jízdou autem, která trvá z Prahy zhruba 8 hodin a 15 minut.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846