Zpět na výpis

Prostorná vila s bazénem, pozemkem a výhledem na oceán

3 1
ID: PT0172

Moderní prostorná vila s pozemkem a bazénem, s úchvatným výhledem na oceán v Algarve...

Čtěte více

10 806 000 Kč

400 000 €

364 883 £

465 836 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná a moderní vila byla postavena v roce 2007. Díky své vynikající poloze a dispozicím má velmi dobré výsledky v oblasti pronájmu se slibným potenciálem. Vila se rozkládá na pozemku 1 100 m2 přímo proti oceánu a nabízející nádherný výhled na oceán. Užitná plocha vily činí 219 m2 a skládá se z prostorného a světlého obývacího pokoje, nově vybavené kuchyně se snídaňovým barem, jídelního prostoru s terasovými dveřmi do zahrady a kamny s teplovodným výměníkem vedoucím i do oblasti ložnic. Ložnice se zde nacházejí 3 a jsou dvoulůžkové. Dále zde najdete 2 koupelny, garáž, střešní terasu s nádherným výhledem, krytý bazén obklopený velkými terasami a 2 barbeque prostory, z nichž jeden se nachází v prosklené místnosti vedle kuchyně. Vila je opatřena centrálním vytápěním na naftu, které lze změnit na pelety. Mnoho možností parkování na pozemku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247