Zpět na výpis

Prostorná vila s bazénem, pozemkem a výhledem na oceán

3 1
ID: PT0172

Moderní prostorná vila s pozemkem a bazénem, s úchvatným výhledem na oceán v Algarve...

Čtěte více

10 360 000 Kč

400 000 €

345 425 £

481 413 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná a moderní vila byla postavena v roce 2007. Díky své vynikající poloze a dispozicím má velmi dobré výsledky v oblasti pronájmu se slibným potenciálem. Vila se rozkládá na pozemku 1 100 m2 přímo proti oceánu a nabízející nádherný výhled na oceán. Užitná plocha vily činí 219 m2 a skládá se z prostorného a světlého obývacího pokoje, nově vybavené kuchyně se snídaňovým barem, jídelního prostoru s terasovými dveřmi do zahrady a kamny s teplovodným výměníkem vedoucím i do oblasti ložnic. Ložnice se zde nacházejí 3 a jsou dvoulůžkové. Dále zde najdete 2 koupelny, garáž, střešní terasu s nádherným výhledem, krytý bazén obklopený velkými terasami a 2 barbeque prostory, z nichž jeden se nachází v prosklené místnosti vedle kuchyně. Vila je opatřena centrálním vytápěním na naftu, které lze změnit na pelety. Mnoho možností parkování na pozemku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247