Zpět na výpis

Prostorná prázdninová vila s pozemkem jen 500m od moře v Apulii

3 500m
ID: IT0703

Vila po rekonstrukci blízko úžasných apulijských pláží

Čtěte více

8 877 600 Kč

360 000 €

321 326 £

347 256 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V idylické oblasti na západním pobřeží Apulie blízko malebného městečka Maruggio, které bylo oceněno jako jedno z nejhezčích v Itálii, a jen 500m od dlouhých písečných pláží nabízíme k prodeji za výhodnou cenu vilu po rekonstrukci se zahradou a pozemkem. Vila o výměře asi 130m2 byla nedávno plně zrekonstruována s využitím kvalitních materiálů a elegantně vybavena. Dům se skládá z velkého obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně, 3 velkých ložnic a 2 koupelen se sprchou. V přízemí je veranda, ideální pro večerní posezení a v prvním patře ještě další terasa. Vila je vybavena klimatizací, bezpečnostním systémem s kamerami a protikomárovými sítěmi. Venkovní pozemek má rozlohu asi 4,300m2 a najdete zde barbecue, venkovní troubu na pizzu a mnoho piníí, které dodávají příjemný stín v létě. V bezprostřední blízkosti jsou známé pláže Tayga Beach, Posto 9 nebo Spiaggia della Commenda. Nejbližší supermarket, restaurace, kavárny a různé obchody jsou vzdáleny asi 1km od nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247