Zpět na výpis

Prostorná vila jen 250 m od moře, Porto Santa Margherita

3 1 250m
ID: IT1012

Nádherná a hlavně prostorná vila u bazénu v oblíbeném letovisku Porto Santa Margherita a především jen 250 metrů od moře…

Čtěte více

5 928 000 Kč

240 000 €

203 697 £

257 258 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tato krásná vila se nachází nedaleko pláže v rezidenci s bazénem v letovisku Porto Santa Margherita.

Vila (70 m2) s přímým výhledem na bazén a kompletně zrekonstruovaná se rozkládá na 4 podlažích a skládá se v přízemí z parkovacího stání, velké kryté plochy ideální pro venkovní stolování, komory (možné předělat na koupelnu se sprchou) a vstupu do domu. V prvním patře je obytná část s obývacím pokojem a kuchyní a dále je zde terasa. V druhém patře je dvoulůžkový pokoj, jednolůžkový pokoj s patrovou postelí, koupelna a velká terasa. V podkroví je pokoj využívaný jako malá ložnice a koupelna.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846