Zpět na výpis

Prosluněná vila nedaleko idylické pláže v jižní Sardinii

3
ID: IT0700

Krásná vila na Sardinii na prodej nedaleko pláže

Čtěte více

11 097 000 Kč

450 000 €

401 658 £

434 070 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prosluněná a prostorná samostatná vila je nabízena k prodeji v jihovýchodní Sardinii,v malebné oblasti Costa dei Rei, kde naleznete úžasné bílé písečné pláže. Vila se nalézá kousek od moře. Nemovitost je v perfektním stavu a skládá se z obývacího pokoje s krbem, menší kuchyně, 3 ložnic, 2 koupelen, spíže, verandy a rozlehlé zahrady, kde také naleznete 2 parkovací místa. Z letiště v Cagliari se sem dostanete za méně než hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247