Zpět na výpis

Projekt nové designové vily u San Teodora

4 1
ID: IT1197

Projekt nové moderní vily u San Teodora

Čtěte více

20 109 450 Kč

790 000 €

675 925 £

850 438 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Schválený projekt velké moderní vily se 4 ložnicemi umístěný v příjemné rezidenční oblasti jen 5 minut od oblíbeného letoviska San Teodoro a nádherných pláží.

San Teodoro je oblíbené letovisko na severovýchodním pobřeží Sardínie, kde najdete po celý rok uvolněnou přátelskou atmosféru a mnoho restaurací, obchodů a kaváren. Hlavním lákadlem jsou nádherné písečné pláže. Jmenujme například dlouhá Spiaggia La Cinta, Spiaggia Lu Impostu nebo oblíbená Spiaggia di Salina Bamba a Cala Girgolu.

Tato designová vila se staví v lokalitě Badualga na pozemku o rozloze asi 700m2. Vila bude kombinací tradičních materiálů a nadčasové elegance s důrazem na čisté linie. Na zahradě bude stát vyhřívaný bazén. Aktuálně je možné dokončení interiéru v několika variantách dle požadavků nového majitele - možnosti jsou 4 ložnice/4 koupelny nebo 3 ložnice/3 koupelny. Samozřejmostí budou fotovoltaické panely a nabíjecí stanice pro elektrická auta.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528