Zpět na výpis

Projekt luxusní vily v Praia da Luz

4 1 ano 20m
ID: PT0154

Exkluzivní nová vila ve výstavbě, která je umístěna v první linii u moře v Algarve…

Čtěte více

82 704 000 Kč

3 200 000 €

2 773 534 £

3 859 083 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila ve výstavbě se nachází v prestižní lokalitě v první linii na útesu u moře v Praia da Luz v západní části Algarve. Vila bude postavena v nejvyšší možné kvalitě se spoustou moderních doplňků a s vyhřívaným bazénem podle instrukcí budoucího majitele tak, aby vyhovovala i tomu nejnáročnějšímu obyvateli. Vila má zastavěnou plochu 569 m², plocha parcely je 2770 m². Ve vile bude otevřený obývací prostor se vstupem na terasu s přímým výhledem na moře. Dále zde bude kuchyně vybavena spotřebiči Miele. Z kuchyně se vstupuje na druhou terasu, která je orientovaná na jih a je na ní vestavěný gril. V tomto podlaží jsou také 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a s přístupem na terasu k bazénu, a hlavní ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. O patro níže jsou další 2 ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. K vybavení vily bude patřit podlahové vytápění, solární panely, vířivka, integrovaný zvukový systém. Zahrada bude mít automatický zavlažovací systém. Celý pozemek bude oplocen a k vile povede dlážděná cesta přes pozemek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247