Zpět na výpis

Projekt luxusní vily v Praia da Luz

4 1 ano 20m
ID: PT0154

Exkluzivní nová vila ve výstavbě, která je umístěna v první linii u moře v Algarve…

Čtěte více

86 272 000 Kč

3 200 000 €

2 940 022 £

3 742 008 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila ve výstavbě se nachází v prestižní lokalitě v první linii na útesu u moře v Praia da Luz v západní části Algarve. Vila bude postavena v nejvyšší možné kvalitě se spoustou moderních doplňků a s vyhřívaným bazénem podle instrukcí budoucího majitele tak, aby vyhovovala i tomu nejnáročnějšímu obyvateli. Vila má zastavěnou plochu 569 m², plocha parcely je 2770 m². Ve vile bude otevřený obývací prostor se vstupem na terasu s přímým výhledem na moře. Dále zde bude kuchyně vybavena spotřebiči Miele. Z kuchyně se vstupuje na druhou terasu, která je orientovaná na jih a je na ní vestavěný gril. V tomto podlaží jsou také 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a s přístupem na terasu k bazénu, a hlavní ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. O patro níže jsou další 2 ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. K vybavení vily bude patřit podlahové vytápění, solární panely, vířivka, integrovaný zvukový systém. Zahrada bude mít automatický zavlažovací systém. Celý pozemek bude oplocen a k vile povede dlážděná cesta přes pozemek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247