Zpět na výpis

Přímořská vila s bazénem Sardinie

5 1 200m
ID: IT0897

Luxusní přímořská vila na prodej se nachází jen 200 m od moře a 14 km od města Cagliari a 19 km od mezinárodního letiště v Cagliari…

Čtěte více

14 025 000 Kč

550 000 €

468 265 £

653 999 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato přímořská vila s nádherným bazénem je obklopena anglickým trávníkem a krásnou zahradou. Luxusní povrchové úpravy, parkety a klimatizace v každé místnosti dávají této vile známky přepychu. Pět dvoulůžkových pokojů, každý s vlastní koupelnou a lineární moderní a propracovaný design jsou rovněž známkou výjimečnosti této vily. A to vše pouhých 200 metrů od moře.

Celá vila se vyznačuje extrémním důrazem na detail, komfortem a velkými okny s posuvnými stěnami, které osvětlují místnosti a odhlučňují prostředí. V přízemí se nachází velký otevřený prostor o rozloze více než 80 m2 s krbem, samostatnou kuchyní, dvěma dvoulůžkovými ložnicemi s vlastní koupelnou, další koupelnou s obývacím prostorem a šatnou. V prvním patře se nachází další tři dvoulůžkové pokoje se třemi koupelnami a velká terasa s výhledem do zahrady, na bazén a okolní krajinu.

Velká zahrada zaručuje maximální soukromí a klid. K dispozici je také pergola, která nabízí úkryt k parkování až pro 4 auta.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247