Zpět na výpis

Atraktivní zbrusu nový apartmán v Lido di Jesolo

2
ID: IT0794

Příjemný přízemní apartmán v komfortní rezidenci s bazénem v Lido di Jesolo

Čtěte více

5 358 700 Kč

205 000 €

177 065 £

247 081 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V pěkné čtvrti v Lido di Jesolo - Pineta jen pár kroků od moře nabízíme tento poslední apartmán ve zbrusu nové příjemné rezidenci.

Rezort se skládá pouze z 6 apartmánů a nabízí tak klid a naprosté soukromí. Majitelům je k dispozici krásný bazén s relaxační zónou. Apartmán se nachází v přízemí budovy a patří k němu terasa a zahrada o rozloze asi 150m2. Apartmán je prakticky rozdělen na noční a denní zónu. Denní zónu tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou. V noční zóně pak najdete 2 světlé ložnice a koupelnu se sprchou. Výměra bytu je asi 86m2. Apartmán je moderně vybaven, má klimatizaci a parkovací místo. Ideální jako prázdninový byt s veškerým pohodlím, ale take jako výborná investice díky své centrální pozice blízko písečné pláže.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247