Zpět na výpis

Prestižní vila v první linii u moře v Apulii v Itálii

4 ano 50m
ID: IT0697

Exkluzivní vila hned u moře na úžasném místě v oblíbené Apulii

Čtěte více

18 495 000 Kč

750 000 €

669 430 £

723 450 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V jedinečné poloze v první linii u moře v západní části italské Apulie, v oblasti Pulsano kousek od Taranta, nabízíme tuto luxusní samostatnou vilu ve výborném stavu. Nemovitost má vnitřní výměru asi 250m2 a je ponořena v borovém háji o celkové rozloze asi 1,500m2 s palmami, borovicemi, ovocnými stromy a květinami všech barev. Vila se nachází v pěší vzdálenosti od přístavu Pulsano a má nádherný výhled na blízké útesy, zátoku a pláž. Vila byla nedávno zrekonstruována pod pečlivým vedením architekta a je dokončena v elegantním středomořském stylu s užitím kvalitních materiálů. Vila je pohodlně vybavena a uspořádána na dvou podlažích jako dva samostatné byty. Spodní patro se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, koupelny, dvou ložnic, garáže a velké terasy s výhledem na moře a jacuzzi. V horním patře, do kterého vedou dva samostatné vchody, najdeme další obývací pokoje, pracovnu, kuchyni se zastřešenou verandou, dvě ložnice a koupelnu. Nemovitost je plně vybavena klimatizací a moderní technikou, venkovním osvětlením, protikomárovými sítěmi, elektrickými žaluziemi, změkčovačem vody a poplašným systémem. Zahrada je zavlažována automatickým zavlažovacím systémem řízeným časovou řídicí jednotkou. Dvě parkovací vrata a garážová vrata jsou vybavena automatickým elektrickým otevíráním. Jedná se opravdu o velmi kvalitní nemovitost na vyjímečně krásném místě. Od letiště v Bari je vzdálena 1h30 a od letiště v Brindisi jen 1h jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247