Zpět na výpis

Prestižní vila s výhledem na moře, Versilia

3 ano
ID: IT0242

Jedinečná vila s výhledem do kraje…

Čtěte více

64 687 500 Kč

2 500 000 €

2 218 592 £

2 927 036 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prestižní vila s úchvatným výhledem na moře v krásných kopcích oblasti Versilia. Výjimečně řešená stavba s krásnou zahradou. Dům má krásný obývací pokoj s výhledem na moře, kuchyň, verandu s výhledem na moře, koupelnu, tři dvoulůžkové ložnice se dvěma koupelnami a terasami v prvním patře. Dále jde zde taverna, která se používá jako byt pro hosty. Parkoviště pro 8 aut, dvojgaráž, veranda s výhledem na moře a na krajinu. Dobře udržovaná zahrada se středomořskou vegetací (ovocné stromy, olivovníky a palmy). Venkovní osvětlení, alarm, samostatná zděná přístavba v zahradě o velikosti 120 m2. Celková plocha domu je 500 m², pozemek má 5000 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247