Zpět na výpis

Prestižní statek s panoramatickým výhledem

12 1 34 000m
ID: IT0565

Prestižní statek sloužící jako ubytovací zařízení nedaleko Volterry a moře...

Čtěte více

24 413 400 Kč

990 000 €

839 670 £

1 046 887 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pokud hledáte toskánský statek obklopený nedotčenou krajinou s nádherným panoramatickým výhledem do okolí a dojezdovou vzdáleností k moři vhodný jak pro trvalé bydlení, tak k pronájmu díky zavedené ubytovací činnosti, je tato nemovitost ideální. Statek se nachází 4 km od středověké vesnice Montecatini Val di Cecina a zhruba 30 minut jízdy od moře. Je přístupný po 2 km příjezdové komunikaci, která je ve vynikajícím stavu a průjezdná jakýmkoliv typem vozidla. Funguje zde zavedená ubytovací činnost, což zvyšuje prestiž této nemovitosti. Dům obklopuje pozemek o výměře 3,6 ha, včetně oploceného a dobře udržovaného trávníku, bazénu 16 x 8 metrů, terasy pro opalování a dřevěné kůlny na nářadí. Zbývajících 2,6 ha tvoří převážně orná půda a dřevo. Statek byl kompletně přestavěn v roce 2003 v typicky toskánském stylu včetně detailů jako je odkrytý kámen, dřevěné stropy a krovy, nebo terakotové podlahy. Dům je třípodlažní a jeho užitná plocha činí 620 m2. V současné době zde funguje dobře zavedená receptivní struktura. V přízemí se nachází recepce a další prostor, který je využíván jako wellness centrum s vířivkou, tureckou lázní a malým fitness koutkem. Odsud je vnitřním schodištěm přístup do suterénu 120 m2, kde se nachází vinárna, 2 víceúčelové pokoje a 2 koupelny. Pokud se vydáte zpět do přízemí, je zde ještě přístup ke 3 apartmánům: 1) apartmán s jednou ložnicí o velikosti 40 m2. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a rozkládací pohovkou, 1 ložnice a koupelny. 2): dvoupokojový apartmán o velikosti 40 m2 je složen z obývacího pokoje / kuchyně,1 ložnice a koupelny. 3): třípokojový apartmán o rozloze 52 m2 zahrnuje obývací pokoj / kuchyni, 2 ložnice a koupelnu. V prvním patře se nacházejí další 3 apartmány a 1 pokoj k pronájmu: 1): apartmán s jednou ložnicí o velikosti 45 m2 zahrnuje obývací pokoj /kuchyni se vstupem na balkon, ložnici a koupelnu. 2): třípokojový apartmán o velikosti 60 m2, který zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice a koupelnu. 3): třípokojový apartmán o velikosti 75 m2, který se skládá z velké kuchyně / Jídelny, 1 ložnice, koupelny a druhé ložnice s přístupem na balkon a klimatizací, která se nachází ve věži. 4) je dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, topením, TV se satelitním příjmem a trezorem, který je určen pro ty, co hledají krátkodobé přespání. Tato nemovitost je vybavena topením LPG, internetem (ve všech apartmánech), elektřinou, akvaduktem, zavlažovacím systémem, soukromým parkovištěm a prádelnou. Statek může být přeměněn na reprezentativní sídlo s jednou nebo více přístavbami a je proto ideální Jak trvalé sídlo, nebo rekreační dům, nebo jako malá farma s produkcí oleje. Je zde možnost i smíšeného využití nebo k pronájmu vzhledem k jeho receptivní struktuře. Tyto výhody z nemovitosti činí jedinečnou investici s vynikajícím potenciálem a návratností.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247