Zpět na výpis

Exkluzivní vila na Sardinii v minimalistickém stylu

5 1 ano
ID: IT0785

Prestižní nemovitost s bazénem a výhledem na moře

Čtěte více

49 310 000 Kč

2 000 000 €

1 745 240 £

1 976 828 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato úchvatná vila se nachází v kouzelné lokalitě na severo-východní Sardinii a nabízí maximální pohodlí, nerušené výhledy a dokonalé soukromí. Vhodná jako reprezentativní prázdninová nemovitost pro celou rodinu, ale také jako investiční nemovitost s velmi zajímavým výnosem.

Nemovitost je součástí luxusního kondominia, které se rozkládá v blízkosti skvostné pláže La Cinta. Vila má strategickou polohu a bez problémů se dostanete jak na další pláže této části Sardinie, tak na letiště v Olbii (20 minut jízdy). I světoznámé Porto Cervo je jednoduše dosažitelné a stejně tak četné romantické zátoky a malebná městečka.

Elegantní vila nabízí nebývale vzdušné dispoziční řešení logicky oddělující klidovou a denní zónu nápaditými architektonickými prvky. Na dvou patrech zde naleznete velkorysý obytný prostor, 5 ložnic, každou s vlastní koupelnou, prádelnu a další WC. Všechny místnosti jsou vzdušné a skrz velkoformátová okna poskytují krásné výhledy na moře nebo okolní krajinu. Samozřejmostí je autonomní topení a klimatizace. Dům je unikátně zasazen do okolního prostředí. Je obklopen zahradou, která dále umocňuje pocit klidu a pohody. Venkovní bazén a relaxační zóna jsou ideálním prostorem pro odpočinek, ale také pro večeři al fresco díky přítomnosti barbecue zóny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247