Zpět na výpis

Prestižní aristokratická vila ve stylu Art Nouveau, Santa Teresa di Riva

2 300m
ID: IT0408

Krásná vila po částečné rekonstrukci doslova dýchá historií. Nachází se v klidné lokalitě na Sicílii jen 300 metrů od moře a potěší nejen milovníky historie…

Čtěte více

15 033 600 Kč

580 000 €

513 232 £

675 303 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato prestižní aristokratická vila ve stylu liberty se nachází pouhých 300 metrů od moře v centrální a dobře vybavené oblasti v Santa Teresa di Riva na Sicílii. Vila o ploše 300 m² je obklopena pozemkem o velikosti 3000 m² s parkovou úpravou a s krásnými a vzácnými rostlinami. Tento architektonický skvost pocházející z roku 1800 se skládá z velké vstupní haly, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, spíže, samostatné koupelny a 2 ložnic, z nichž jedna má navíc ještě vlastní koupelnu. Vila je po částečné rekonstrukci s původními freskami a nádhernými starožitnými povrchovými úpravami.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247