Zpět na výpis

Překrásný dvoupodlažní apartmán s výhledem na moře

2 1
ID: PT0169

Dvoupodlažní světlý apartmán s výhledem na moře v srdci přírodního parku Ria Formosa…

Čtěte více

7 107 375 Kč

275 000 €

238 351 £

331 640 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento překrásný světlý a moderní apartmán má vynikající polohu. Nachází se v letovisku Quinta do Lago obklopeném přírodním parkem Ria Formosa. V blízkém okolí se rozkládají oceněná golfová hřiště, restaurace, bary a další potřebná zařízení, která v kombinaci s mírným podnebím činí z této nemovitosti skutečnou rekreační perlu. Apartmán je dvoupodlažní a nachází se v oblíbeném developerském projektu, který nabízí mnoho oblíbených služeb jako je bezplatný bazén, recepce, restaurace či tenisové kurty. Apartmánu dominují světlé a prostorné plochy. Všechny 3 ložnice jsou opatřeny klenutým stropem, vestavěnými skříněmi a koupelnou se sprchovým koutem. Z hlavní ložnice vedou patiové dveře přímo na balkon. Součástí je i plně vybavená kuchyně s barem, která je propojena s obývacím pokojem s krbem a jídelnou opatřenou klenutým stropem. Najdete zde i šatnu pro hosty a velkou skříňovou šatnu. Venkovní prostor zahrnuje krásnou terasu ideální pro stolování pod širým nebem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247