Zpět na výpis

Překrásná vila u pláže, San Pedro de Alcantara

10 1 ano 20m
ID: SP0439

Vila v první linii na pláži na západní straně San Pedro de Alcantara, Marbella…

Čtěte více

243 000 000 Kč
9 000 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato atraktivní nemovitost se nachází na západní straně San Pedro de Alcantara v prestižní lokalitě. Jedná se o prostornou vilu na pozemku, který se nachází ve skvělé poloze a nabízí naprosté soukromí pro všechny, kdo touží po nekonečném výhledu na Středozemní moře. Jižně orientovaná vila se skládá ze dvou samostatných vil spojených nádvořím, na zahradě naleznete velký bazén a mramorové terasy. Hlavní vila má vstupní halu, hlavní přijímací místnost s krbem, obývací pokoj, jídelnu, 2 terasy , pracovnu, 5 ložnic, 4 koupelny, velkou, plně vybavenou kuchyň s přípravnou místností a skladovacími prostory. Hlavní budova také nabízí ubytování pro zaměstnance, které se skládá ze 3 ložnic s koupelnou, skladu, vinného sklep a malého salonku s posezením. Hlavní ložnice s koupelnou je spojena s obývacím pokojem a soukromou terasou. Dům pro hosty nabídne dva samostatné apartmány, každý z nich má 2 velké ložnice s koupelnou, malý kuchyňský kout a společenskou místnost. Své hosty můžete také ubytovat v málém bungalovu, který se nachází na pozemku a kde je k dispozci jedna ložnice. Nemovitost skýtá dostatek prostoru i pro široký vozový park - jsou zde celkem 3 garáže a další, nekryté parkovací plochy. Hlavní vila byla postavena v polovině šedesátých let v rustikálním stylu a potřebuje drobnou rekonstrukci. Ubytování pro hosty bylo postaveno v posledních letech. Jedná se o velmi prestižní nemovitost s širokými možnostmi rozvoje.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247