Zpět na výpis

Překrásná vila s výhledem na moře, Corsanico

4 ano
ID: IT0471

Na kopci mezi kouzelnými toskánskými městy Camaiore a Massarosa stojí tato úchvatná, kompletně zrekonstruovaná vila s nádhernými panoramatickými výhledy…

Čtěte více

15 285 000 Kč

600 000 €

513 385 £

713 153 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Honosná vila obklopená zelení se nalézá 20 minut od pláží ve Viareggiu a Lidu di Camaiore a potřebné služby najdete v typickém historickém městečku necelých sto metrů od vily. V přízemí vily, která se rozprostírá na 300 m2, se nachází jídelna s krbem, velká kuchyně s ostrůvkem, vinný sklípek a koupelna. V prvním patře je situován prostorný obývací pokoj, sál s kulečníkem, koupelna, komora a šatna. V nejvyšším patře se nalézají dvě ložnice se šatnou a balkónem s výhledem na moře, další dvě ložnice, koupelna a prostor v podkroví. Vila je obklopena terasovitou, hezky udržovanou zahradou s růžemi a citrusovníky o celkové ploše 400 m2. Chloubou vily je krásná terasa s vířivkou a neopakovatelnými výhledy na krajinu, moře a jezero Massaciuccoli. Vila je přístupná po asfaltová silnici. K dispozici je zastřešené parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247