Zpět na výpis

Překrásná vila s výhledem na moře, Corsanico

4 ano
ID: IT0471

Na kopci mezi kouzelnými toskánskými městy Camaiore a Massarosa stojí tato úchvatná, kompletně zrekonstruovaná vila s nádhernými panoramatickými výhledy…

Čtěte více

19 301 250 Kč

750 000 €

648 215 £

834 216 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Honosná vila obklopená zelení se nalézá 20 minut od pláží ve Viareggiu a Lidu di Camaiore a potřebné služby najdete v typickém historickém městečku necelých sto metrů od vily. V přízemí vily, která se rozprostírá na 300 m2, se nachází jídelna s krbem, velká kuchyně s ostrůvkem, vinný sklípek a koupelna. V prvním patře je situován prostorný obývací pokoj, sál s kulečníkem, koupelna, komora a šatna. V nejvyšším patře se nalézají dvě ložnice se šatnou a balkónem s výhledem na moře, další dvě ložnice, koupelna a prostor v podkroví. Vila je obklopena terasovitou, hezky udržovanou zahradou s růžemi a citrusovníky o celkové ploše 400 m2. Chloubou vily je krásná terasa s vířivkou a neopakovatelnými výhledy na krajinu, moře a jezero Massaciuccoli. Vila je přístupná po asfaltová silnici. K dispozici je zastřešené parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247