Zpět na výpis

Překrásná vila s jedinečnou polohou přímo u moře

3
ID: IT0531

Překrásná vila přímo u moře s výhledem na starobylé městečko Diamante a na celý záliv Policastro…

Čtěte více

8 653 750 Kč

350 000 €

301 693 £

369 945 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází přímo u moře ve čtvrti Acquappesa Marina ve středomořském městečku Belvedere Marittimo v provincii Cosenza v Kalábrii. Městečko je tvořeno dvěma urbanizovanými oblastmi. První představuje původní středověkou zástavbu a druhá tu moderní, se všemi obchodními a turistickými službami. Vila má jedinečnou polohu s výhledem na starobylé městečko Diamante a celý záliv Policastro. Vila se nachází hned v první řadě v ulici Intavolata. Nemovitost má rozlohu 125 m2. Skládá se ze vstupní komory, kuchyně, obývacího pokoje, 3 pokojů, 3 koupelen a 2 balkonů. Terasa má rozlohu 80 m2 a vede k ní venkovní schodiště. Je z ní překrásný výhled na moře. Většina pokojů má velká okna, také s výhledem na moře. Zahrada má rozlohu 1 000 m2 a je opatřena zelení. Je odsud přímý přístup na pláž. Je velmi pečlivě udržovaná. Vstup na ní je z kryté verandy. Belvedere Marittimo je starobylé pobřežní město, které spadá pod provincii Cosenza. Tyčí se nad ním stejnojmenný hrad, který je považován za jeden z nejkrásnějších a nejlépe zachovaných v Kalábrii. Postavili jej Normané už v druhé polovině 11. století. Za španělské nadvlády byl hrad opraven a obohacen o prvky španělské architektury. Ze zhruba stejného období pochází i starobylý kostel Rosalio. Mezi další významné stavby patří i římská věž Paolo Emilio, nebo klášter San Daniele z 16. století. Kalábrie patří k výjimečným oblastem v Itálii pro své nádherné písečné pláže, členité pobřeží a průzračně čisté moře. Nacházejí se zde 3 národní parky. Nedaleká Cosenza je krásným historickým městečkem umístěným ve vnitrozemí v horách. Navštívit můžete největší aquapark v Praia Mare, nebo některé z archeologických nalezišť.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247