Zpět na výpis

Překrásná luxusní vila u moře, Zadar

3 ano 1m
ID: CH0032

Půjdete-li po zadarské promenádě, narazíte na tuto úchvatnou vilu, odkud je to na pláž pár kroků a která Vás ihned ohromí svojí elegancí a čistým stylem...

Čtěte více

40 720 000 Kč

1 600 000 €

1 350 894 £

1 856 479 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila o ploše 210 m2, která se nachází v první linii u moře, v sobě snoubila klasický styl s moderními prvky, doladěnými do posledního detailu. Byla postavena v roce 2011, vysoká kvalita materiálů i zpracování při stavbě byly samozřejmostí a mnoho prvků bylo zhotoveno na míru. Vila je jižně orientovaná, všechny místnosti jsou tedy krásně světlé a plné slunce. Okouzlující vilu završují výhledy z terasy na krystalicky modré moře a ostrov Ugljan. Srdcem vily je světlá kuchyně s jídelnou a obývací pokoj s krbem. Dále se v přízemí nachází toaleta, technická místnost a prádelna/malá kuchyně. V patře jsou k dispozici tři ložnice (resp. ložnice a dva dětské pokoje), dvě koupelny (jedna se sprchovým koutem, druhá s volně stojící vanou a prchovým koutem) a sauna. Vila je vybavena klimatizací, podlahovým topením, alarmem, kamerovým systémem, solárními panely na střeše a zavlažovacím systémem na zahradě. Ze zahrady, která se rozkládá na ploše 595 m2, se dostanete přímo na pláž. Tato vila je luxusní oázou klidu a relaxace v srdci krásného historického města.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247