Zpět na výpis

Překrásná luxusní vila u moře, Zadar

3 ano 1m
ID: CH0032

Půjdete-li po zadarské promenádě, narazíte na tuto úchvatnou vilu, odkud je to na pláž pár kroků a která Vás ihned ohromí svojí elegancí a čistým stylem...

Čtěte více

41 328 000 Kč

1 600 000 €

1 437 446 £

1 819 334 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nádherná vila o ploše 210 m2, která se nachází v první linii u moře, v sobě snoubila klasický styl s moderními prvky, doladěnými do posledního detailu. Byla postavena v roce 2011, vysoká kvalita materiálů i zpracování při stavbě byly samozřejmostí a mnoho prvků bylo zhotoveno na míru. Vila je jižně orientovaná, všechny místnosti jsou tedy krásně světlé a plné slunce. Okouzlující vilu završují výhledy z terasy na krystalicky modré moře a ostrov Ugljan. Srdcem vily je světlá kuchyně s jídelnou a obývací pokoj s krbem. Dále se v přízemí nachází toaleta, technická místnost a prádelna/malá kuchyně. V patře jsou k dispozici tři ložnice (resp. ložnice a dva dětské pokoje), dvě koupelny (jedna se sprchovým koutem, druhá s volně stojící vanou a prchovým koutem) a sauna. Vila je vybavena klimatizací, podlahovým topením, alarmem, kamerovým systémem, solárními panely na střeše a zavlažovacím systémem na zahradě. Ze zahrady, která se rozkládá na ploše 595 m2, se dostanete přímo na pláž. Tato vila je luxusní oázou klidu a relaxace v srdci krásného historického města.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247