Zpět na výpis

Precizně zrekonstruovaný kamenný dům se zahradou a lesy, Tresana

4 1 30 000m
ID: IT0543

Pečlivě zrekonstruovaný kamenný dům obklopený zahradou a lesy uprostřed panenské přírody...

Čtěte více

18 001 800 Kč

730 000 €

651 578 £

704 158 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedná se o vskutku výjimečnou nemovitost, která se nachází v toskánské provincii Massa a Carrara poblíž obce Tresana. Dům je umístěn v panenské přírodě a obklopen zahradou o velikosti 7 524 m2, na které se nachází krásný bazén. To celé zasazené jako drahokam mezi okolními lesy, které zaobírají 52,451 m2 a jsou součástí pozemku. Dům je situovaný ve velmi soukromé poloze mezi lesy a loukami, daleko od ruchu města. Nabízí nádherné panoramatické výhledy na okolní kopce. K nejbližší pláži je to z tohoto kousku ráje jen pouhých 30 km. Před nemovitostí se nachází půvabná pergola, jejíž střechu obrůstají popínavé rostliny a která slouží jako příjemný prostor pro snídaně a občerstvení v horkých letních dnech. V těsné blízkosti se nachází i malý samostatný domek pro hosty používaný jako prádelna. Užitná plocha nemovitosti se rozkládá na 180 m2 a je rozdělena do tří podlaží. V přízemí se nachází vstupní obývací pokoj s kamny na dřevo, hala, schodiště s úložným prostorem a kuchyňský kout otevřený směrem k pergole. První patro zahrnuje předsíň, 2 dvoulůžkové ložnice s koupelnou, jednu se sprchovým koutem a druhou s vanou. Ve druhém patře se nachází hala, 2 podkrovní ložnice a 1 koupelna s vanou. Dům je kompletně zařízený a připravený k pobytu. Městečko Tresana se nachází asi 120 km od Florencie a mezi nejznámější památky v okolí patří pozůstatky hradu Malaspina v Giovagallu. V okolí najdete i prehistorické dědictví regionu, stejně jako pobřeží, které je vzdáleno zhruba 30 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247