Zpět na výpis

Precizně zrekonstruovaný kamenný dům se zahradou a lesy, Tresana

4 1 30 000m
ID: IT0543

Pečlivě zrekonstruovaný kamenný dům obklopený zahradou a lesy uprostřed panenské přírody...

Čtěte více

17 319 250 Kč

730 000 €

651 541 £

798 343 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedná se o vskutku výjimečnou nemovitost, která se nachází v toskánské provincii Massa a Carrara poblíž obce Tresana. Dům je umístěn v panenské přírodě a obklopen zahradou o velikosti 7 524 m2, na které se nachází krásný bazén. To celé zasazené jako drahokam mezi okolními lesy, které zaobírají 52,451 m2 a jsou součástí pozemku. Dům je situovaný ve velmi soukromé poloze mezi lesy a loukami, daleko od ruchu města. Nabízí nádherné panoramatické výhledy na okolní kopce. K nejbližší pláži je to z tohoto kousku ráje jen pouhých 30 km. Před nemovitostí se nachází půvabná pergola, jejíž střechu obrůstají popínavé rostliny a která slouží jako příjemný prostor pro snídaně a občerstvení v horkých letních dnech. V těsné blízkosti se nachází i malý samostatný domek pro hosty používaný jako prádelna. Užitná plocha nemovitosti se rozkládá na 180 m2 a je rozdělena do tří podlaží. V přízemí se nachází vstupní obývací pokoj s kamny na dřevo, hala, schodiště s úložným prostorem a kuchyňský kout otevřený směrem k pergole. První patro zahrnuje předsíň, 2 dvoulůžkové ložnice s koupelnou, jednu se sprchovým koutem a druhou s vanou. Ve druhém patře se nachází hala, 2 podkrovní ložnice a 1 koupelna s vanou. Dům je kompletně zařízený a připravený k pobytu. Městečko Tresana se nachází asi 120 km od Florencie a mezi nejznámější památky v okolí patří pozůstatky hradu Malaspina v Giovagallu. V okolí najdete i prehistorické dědictví regionu, stejně jako pobřeží, které je vzdáleno zhruba 30 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247