Zpět na výpis

Precizně zrekonstruovaný kamenný dům se zahradou a lesy, Tresana

4 1 30 000m
ID: IT0543

Pečlivě zrekonstruovaný kamenný dům obklopený zahradou a lesy uprostřed panenské přírody...

Čtěte více

18 691 650 Kč

730 000 €

659 504 £

818 768 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedná se o vskutku výjimečnou nemovitost, která se nachází v toskánské provincii Massa a Carrara poblíž obce Tresana. Dům je umístěn v panenské přírodě a obklopen zahradou o velikosti 7 524 m2, na které se nachází krásný bazén. To celé zasazené jako drahokam mezi okolními lesy, které zaobírají 52,451 m2 a jsou součástí pozemku. Dům je situovaný ve velmi soukromé poloze mezi lesy a loukami, daleko od ruchu města. Nabízí nádherné panoramatické výhledy na okolní kopce. K nejbližší pláži je to z tohoto kousku ráje jen pouhých 30 km. Před nemovitostí se nachází půvabná pergola, jejíž střechu obrůstají popínavé rostliny a která slouží jako příjemný prostor pro snídaně a občerstvení v horkých letních dnech. V těsné blízkosti se nachází i malý samostatný domek pro hosty používaný jako prádelna. Užitná plocha nemovitosti se rozkládá na 180 m2 a je rozdělena do tří podlaží. V přízemí se nachází vstupní obývací pokoj s kamny na dřevo, hala, schodiště s úložným prostorem a kuchyňský kout otevřený směrem k pergole. První patro zahrnuje předsíň, 2 dvoulůžkové ložnice s koupelnou, jednu se sprchovým koutem a druhou s vanou. Ve druhém patře se nachází hala, 2 podkrovní ložnice a 1 koupelna s vanou. Dům je kompletně zařízený a připravený k pobytu. Městečko Tresana se nachází asi 120 km od Florencie a mezi nejznámější památky v okolí patří pozůstatky hradu Malaspina v Giovagallu. V okolí najdete i prehistorické dědictví regionu, stejně jako pobřeží, které je vzdáleno zhruba 30 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247