Zpět na výpis

Prázdninový Byt u Lago Como

2
ID: IT0041

Čtěte více

8 035 200 Kč

310 000 €

274 314 £

360 938 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi atraktivní, 70m2 velký byt, se může stát vaším prázdninovým bydlištěm. Jen 50m od jezera, na které se skýtají nádherné pohledy, apartmán je blízko centra obce. Skládá se z velkého obývacího pokoje s krbem, 2 ložnic, 2 moderních koupelen a vestavěné kuchyně. Má i malou zahrádku s pohledy na jezero. Je lehce dosažitelný z ČR autem nebo přímými lety z Prahy na jedno z milánských letišť, která jsou vzdálena 80 a 110km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247