Zpět na výpis

Poslední apartmán v novém projektu v Lido di Jesolo

2 1 400m
ID: IT1011

Apartmán v novém rezortu v Lido di Jesolo s bazénem a pouze 10 apartmány

Čtěte více

6 471 400 Kč

262 000 €

222 370 £

280 840 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Poslední apartmán ve zbrusu novém malém projektu a bazénem a pouze 10 apartmány v Lido di Jesolo v oblasti Piazza Mazzini.

POLOHA: Rezort se nachází v centrální části Lido di Jesola v ulici Ticino blízko náměstí Piazza Mazzini, jen 5min chůze na pláž. Lido di Jesolo je oblíbené letovisko na severu Itálie v oblasti Benátska. Letovisko je vyhlášené především pro nekonečné možnosti zábavy, dlouhou promenádu plnou obchodů lemující velké písčité pláže a noční život. Je tak ideální volbou pro rodiny s dětmi, ale i starší i mladší páry hledající aktivní dovolenou a odpočinek na pláži. Z Lido di Jesolo se jednoduše dostanete do Benátek. Z Prahy sem dojedete za asi 9 hodin jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Elegantní rezort se rozkládá na 4 podlažích nad zemí s výtahem a je tvořen pouze 10 apartmány zajišťujíc tak klidnou atmosféru a soukromí. Součástí projektu je bazén s relaxační zónou. Budova je stavena v souladu s nejnovějšími stavebními normami s důrazem na udržitelnost energetickou úsporu a bude disponovat solárními panely. Poslední apartmán k dispozici je umístěn v 2. patře a tvoří ho 2 ložnice, koupelna, technická místnost a prostorný, světlý obývací pokoj. Samozřejmostí je balkón s výhledem a kryté parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528