Zpět na výpis

Polovina moderního dvojdomku v Macenas

3 ano
ID: SP0398

Moderní polovina dvojdomku situována mezi hory a moře…

Čtěte více

9 861 525 Kč

369 000 €

336 950 £

436 640 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Polovina moderní dvojvily se 3 ložnicemi a 3 koupelnami v Macenas Golf Resort. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelním koutem, terasou, plně vybavenou kuchyní a ložnicí s manželskou postelí a sprchou. V patře se nachází 2 ložnice s manželskou postelí, koupelna a terasa. Podzemní garáž a skladovací místnost. Přední a zadní zahrada a výhled ze střešní terasy na moře. K dispozici je společný bazén. Možnost výhodného a plně zajištěného pronájmu nejen v letních měsících, který nejen financuje veškeré výdaje nemovitosti, ale přinese i zajímavý výnos.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247