Zpět na výpis

Polovina dvojvily ve Villasimius

5 ano 800m
ID: IT1083

Velká vila rozdělená na tři části v oblasti Villasimius jen pár minut pěšky od pláže Porto Giunco

Čtěte více

15 951 785 Kč

647 000 €

564 585 £

639 504 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Elegantní vzdušná polovina dvojvily rozdělená na tři samostatné jednotky umístěná na krásném panoramatickém místě jen pár kroků od krásných pláží oblasti Villasimius na jihu Sardinie. Ideální pro kombinaci vlastního užití a pronájmu.

Dům se rozkládá na 2 úrovních. V přízemí najdete velký světlý obývací pokoj s krbem s výhledem na lagunu a věž Torre Spagnola. Z pokoje je východ na dvě verandy. Stále na tomto podlaží jsou pak umístěny dvě ložnice, kuchyně a koupelna. Vnitřní schodiště vede do suterénu, který tvoří 2 apartmány, každý s kuchyňkou a, koupelnou a dvěma ložnicemi. Dům je obklopen příjemnou zahradou a nachází se v hlídaném kondominiu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528