Zpět na výpis

Polovina dvojvily ve Villasimius

5 ano 800m
ID: IT1083

Velká vila rozdělená na tři části v oblasti Villasimius jen pár minut pěšky od pláže Porto Giunco

Čtěte více

15 793 270 Kč

647 000 €

561 678 £

706 128 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Elegantní vzdušná polovina dvojvily rozdělená na tři samostatné jednotky umístěná na krásném panoramatickém místě jen pár kroků od krásných pláží oblasti Villasimius na jihu Sardinie. Ideální pro kombinaci vlastního užití a pronájmu.

Dům se rozkládá na 2 úrovních. V přízemí najdete velký světlý obývací pokoj s krbem s výhledem na lagunu a věž Torre Spagnola. Z pokoje je východ na dvě verandy. Stále na tomto podlaží jsou pak umístěny dvě ložnice, kuchyně a koupelna. Vnitřní schodiště vede do suterénu, který tvoří 2 apartmány, každý s kuchyňkou a, koupelnou a dvěma ložnicemi. Dům je obklopen příjemnou zahradou a nachází se v hlídaném kondominiu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528