Zpět na výpis

Polovina dvojvily s výhledem na moře v Conca Verde

3 ano
ID: IT1143

Útulná polovina dvojvily s jedinečným výhledem na moře v městečku Conca Verde na severu Sardinie

Čtěte více

12 727 500 Kč

500 000 €

427 801 £

538 252 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemná vilka v klasickém sardinském stylu v oblíbené lokalitě Conca Verde na severu Sardinie. Hlavním lákadlem této nemovitosti je dozajista velká terasa s relaxační zónou a prostorem pro stolování nabízející úžasné pohledy na celou zátoku Conca Verde. Přístup do vily je přes skalnatou zahrádku. K domu dále patří větší zahrádka rozprostírající se vepředu a na jedné straně domu, kde rostou okrasné květiny a keře a je zde také umístěna venkovní sprcha a zastřešené parkovací stání. Dům je rozložen na dvou podlažích a skládá se ve zvýšeném přízemí z prostorného obývacího pokoje s jídelnou, manželské ložnice, menší ložnice a koupelny. V suterénu je pak umístěna třetí ložnice, druhá koupelna a prádelna. Conca Verde je klidná rezidenční oblast s vilkami, která se nachází asi 3km od Porto Pozzo a 10km od Santa Teresa Gallura. Najdete zde krásnu pláž. Letiště v Olbii je dostupné asi za hodinu jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528