Zpět na výpis

Polovina dvojdomku u Conca Verde

4 ano 50m
ID: IT0850

Polovina dvojdomku hned u moře v klidné části ostrova Sardinie s nádhernými výhledy na moře

Čtěte více

18 495 000 Kč

750 000 €

643 103 £

803 991 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Polovina dvojdomku nabízející spoustu prostoru a úžasné ničím nerušené výhledy na moře na okouzlujícím místě zvaném Conca Verde na severní Sardínii.

Tato nemovitost se nachází v idylické a nezkažené oblasti Conca Verde na severu Sardinie, asi 10 km na východ od městečka Santa Teresa Gallura. Tato část ostrova je známá svou přírodní krásou a všudypřítomnými žulovými kameny. Je ideální pro klienty, kteří hledají oázu klidu pro nerušenou, ale aktivní dovolenou. V okolí se nacházejí nejen klidné písečné pláže, ale také turistické stezky a cyklotrasy. Z letiště v Olbii Costa Smeralda sem dojedete za necelou hodinu jízdy.

Vilka nabízí nerušené pohledy na azurové hladiny moře a naprostý klid a soukromí. Je obklopena příjemnou zahrádkou, ideální pro relaxaci. Je rozložena na dvou podlažích. V prvním patře je umístěn obývací pokoj s jídelním koutem, oddělená kuchyně, 2 ložnice a koupelna. V přízemí je pak další obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, další 2 ložnice a 2 koupelny. Vila je tak ideální buď pro početnou rodiny, hosty, ale je zde také možnost jednu část pronajímat se zajímavým výnosem. Nemovitost je ve výborném stavu bez nutnosti úprav.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528