Zpět na výpis

Pohádková kamenná toskánská vila blízko moře a vinic Bolgheri

4
ID: IT0647

Kamenná vila v Toskánsku na prodej

Čtěte více

25 009 600 Kč

980 000 €

828 160 £

1 139 130 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Šarmatní kamenná vila s velkou osobitostí na prodej v blízkosti klasického toskánského městečka Casale Marittimo. Tato krásná vila je ve výbormém stavu, nedávno prošla velmi šetrnou rekonstrukcí se zachováním všech tradičních toskánských architektonických privků. K vile patří pozemek o rozloze 2 hektary. Nemovitost se skládá z velkého ale útulného obávacího pokoje s krbem, tradiční kuchyně, špajzu, prádelny, velké ložnice o rozloze 30m2 s privátní koupelnou, plus dalších 3 ložnic a koupelny. Všude je topení v podlaze, dřevěné stropy, původní dlažba. U vily je dále kamenný přístavek, který může být použit pro různé účely. Celkově je užitná plocha domu asi 350m2. Nemovitost je výborně umístěna v krásné oblasti Toskánska v blízkosti tradičních, ale málo turistických městeček jako například Montescudaio nebo Guardistallo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247