Zpět na výpis

Pohádková kamenná toskánská vila blízko moře a vinic Bolgheri

4
ID: IT0647

Kamenná vila v Toskánsku na prodej

Čtěte více

26 469 800 Kč

980 000 €

899 232 £

1 150 461 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Šarmatní kamenná vila s velkou osobitostí na prodej v blízkosti klasického toskánského městečka Casale Marittimo. Tato krásná vila je ve výbormém stavu, nedávno prošla velmi šetrnou rekonstrukcí se zachováním všech tradičních toskánských architektonických privků. K vile patří pozemek o rozloze 2 hektary. Nemovitost se skládá z velkého ale útulného obávacího pokoje s krbem, tradiční kuchyně, špajzu, prádelny, velké ložnice o rozloze 30m2 s privátní koupelnou, plus dalších 3 ložnic a koupelny. Všude je topení v podlaze, dřevěné stropy, původní dlažba. U vily je dále kamenný přístavek, který může být použit pro různé účely. Celkově je užitná plocha domu asi 350m2. Nemovitost je výborně umístěna v krásné oblasti Toskánska v blízkosti tradičních, ale málo turistických městeček jako například Montescudaio nebo Guardistallo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247