Zpět na výpis

Podkrovní byt s výhledem na moře, Caorle

2 ano 100m
ID: IT0478

Pěkný, slunný byt v centrální poloze, který je situován méně než 100 metrů od nejbližší pláže…

Čtěte více

4 869 700 Kč

190 000 €

162 394 £

223 946 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Podkrovní byt po rekonstrukci naleznete v sedmém patře domu s výtahem. Byt, která má plochu 70 m2, se skládá z předsíně, na kterou navazuje obývací pokoj s kuchyní, dvou ložnic a koupelny se sprchovým koutem. Chloubou bytu je prostorná terasa, kde se nabízejí krásné výhledy na moře a příjemné posezení. Terasa je prosklená po celé délce, čímž se hezky propojuje vnitřní a vnější prostor. V bytě je k dispozici klimatizace, televize, pračka a myčka, terasa je vybavena markýzami proti slunci a stolem se židlemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846