Zpět na výpis

Podkrovní byt s výhledem na moře, Caorle

2 ano 100m
ID: IT0478

Pěkný, slunný byt v centrální poloze, který je situován méně než 100 metrů od nejbližší pláže…

Čtěte více

4 901 050 Kč

190 000 €

170 685 £

214 413 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Podkrovní byt po rekonstrukci naleznete v sedmém patře domu s výtahem. Byt, která má plochu 70 m2, se skládá z předsíně, na kterou navazuje obývací pokoj s kuchyní, dvou ložnic a koupelny se sprchovým koutem. Chloubou bytu je prostorná terasa, kde se nabízejí krásné výhledy na moře a příjemné posezení. Terasa je prosklená po celé délce, čímž se hezky propojuje vnitřní a vnější prostor. V bytě je k dispozici klimatizace, televize, pračka a myčka, terasa je vybavena markýzami proti slunci a stolem se židlemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247