Zpět na výpis

Podkrovní byt s výhledem na moře, Albenga

2 ano 1 500m
ID: IT0325

Zcela zrekonstruovaný podkrovní byt s úžasným výhledem se nachází jen asi 1,5 km od moře mezi Albengou a Alassiem…

Čtěte více

16 200 000 Kč
600 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Podkrovní byt (105 m2) s krásným výhledem na moře se nachází asi 1,5km od moře mezi Albengou a Alassiem. Vila, ve které se nachází, prošla nákladnou, celkovou rekonstrukcí. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny a 2 teras. K bytu patří velká dvojitá garáž.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247