Zpět na výpis

Podkrovní apartmán v St.Johann in Tirol

4
ID: AT0237

Úžasný designový podkrovní byt na prodej bez povinného pronájmu v krásné lokalitě a kousek na dojezd střediskům Kitzbühel a Wilder Kaiser - Brixental…

Čtěte více

42 007 775 Kč

1 699 000 €

1 464 502 £

1 795 818 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný luxusní penthouse na prodej v malém projektu v St. Johann in Tirol, s krátkým dojezdem do Kitzbühelu a lyžařských areálů Wilder Kaiser. Bez povinného turistického pronájmu!

LOKALITA: Tento nový projekt se staví na klidném okraji St. Johann a nabídne nádherné výhledy na Kitzbüheler Horn, Kalkstein, kostel St. Johann a Wilder Kaiser. Městečko je ekonomickým centrem oblasti Kitzbühel a má vynikající infrastrukturu. Díky skvělé poloze bytu jsou restaurace, obchody, obchody, bazény a školy v docházkové vzdálenosti. Každého náruživého lyžaře jistě nadchne poloha se dvěma skvělými lyžařskými areály do 15 minut jízdy – lyžařským areálem Kitzbühel s více než 180 km a areálem Wilder Kaiser-Brixental s více než 280 km sjezdovek.

NEMOVITOST: Tento úžasný penthouse se bude vyznačovat elegantním nadčasovým designem a nabídne spoustu prostoru. Obytná plocha 122 m2 bude zahrnovat 4 prostorné ložnice, 3 koupelny a terasu o ploše 16 m2. K dispozici bude také úložný prostor v suterénu. Podzemní parkování je možné dokoupit za příplatek od 30 000 EUR.

POUŽITÍ: Tato nemovitost má také výhodu, že jí není povinné pronajímat turistům.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247