Zpět na výpis

Podkrovní apartmán v Caderzone Terme

2
ID: IT0870

Světlý apartmán v Dolomiti di Brenta u Madonna di Campiglio

Čtěte více

5 447 025 Kč

215 000 €

184 245 £

260 636 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Ve vyvýšené panoramatické poloze v lázeňském městečku Caderzone Terme nabízíme k prodeji tento útulný, ale zároveň velmi světlý a prostorný apartmán. /p>

LOKALITA: Caderzone Terme se nachází v údolí Rendena asi 30km od Trenta, v srdci národního parku Adamello-Brenta, známém svými přírodními krásami. Tato oblast nabízí také svérázné kulinářské zážitky, vyrábí se zde známé salámy a aromatické sýry. Lyžařský areál Madonna di Campiglio, naízející přes 150km sjezdovek, je vzdálen pouhých 5km. Okolní vrcholky Dolomitů nabízejí různorodá, ale vždy nádherná panoramata. Tento region je také velmi oblíbený mimo lyžařskou sezónu, kdy se stává rájem pro pěší turisty a cyklisty. Jezero Garda je jednoduše dosažitelné s širokou nabídkou vodních sportů.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento apartmán o výměře asi 70m2 prošel nedávnou rekonstrukcí. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a východem na západně orientovanou terasu, manželské ložnice s dalším balkónem orientovaným na jih, další ložnice a koupelny. V podkroví je pak další prostor pro ložnice nebo pro skladování. K apartmánu patří garáž a sklípek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528