Zpět na výpis

Plně vybavený apartmán jen pár minut jízdy od sjezdovek

1
ID: AT0255

Nabídka krásných a plně vybavených apartmánů po kompletní rekonstrukci jen pár minut jízdy od střediska Katschberg...

Čtěte více

4 943 895 Kč

209 000 €

179 563 £

224 907 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásné a plně vybavené apartmány se nacházejí v lokalitě Sauerfeld v Tamswegu v kompletně zrekonstruované budově, cca 15 minut jízdy autem od sjezdovek lyžařské oblasti Katschberg.

POLOHA:Sauerfeld je obec ležící jen 3 minuty jízdy autem od města Tamsweg. V bezprostřední blízkosti apartmánového domu je přímé napojení na cyklostezku, která vede právě do Tamswegu. Město se nachází v nejjižnějším okrese Salcburska, Lungau, v nadmořské výšce 1024 metrů. Všechna důležitá infrastruktura a obchody jsou dobře dostupné a nacházejí se v bezprostřední blízkosti. Nejbližší lyžařské středisko je Katschberg, což je vyhledávané a vysoko položené horské středisko s úchvatnými panoramatickými výhledy. Je ideální destinací nejen pro náročné lyžaře, ale i pro rodiny s dětmi. V zimě se lyžařům otevírá zasněžený ráj se 70 km perfektně upravených sjezdovek. V létě zase můžete vyrazit na pěší túry nebo na výlet na horských kolech. Apartmány se nacházejí blízko hranice mezi Korutany a Salcburkem a kombinují to nejlepší z obou spolkových zemí - regionální speciality, nádhernou přírodu, majestátní horskou krajinu a pohostinnost místních obyvatel. Dobře dostupná jsou i korutanská jezera, jako na příklad Millstätter See, kam se dostanete ani ne během hodiny. Kromě Katschebrgu jsou dobře dostupné i další lyžařšké oblasti, jako na příklad Obertauern.

NEMOVITOST: Apartmány jsou umístěny v rezidenci s pouze 12 bytovými jednotkami. Jsou nabízeny plně zařízené a připravené ihned k nastěhování. Každý byt má také svůj vlastní sklep. K dispozici všem majitelům je společná zahrada, kolárna a parkovací místo pro návštěvy. Ke každému bytu je třeba povinně si dokoupit parkovací stání (9000 EUR). Apartmány jsou vytápěny na elektřinu (radiátory/fotovoltaika) a jsou vybaveny velkoformátovou dlažbou, parketami, plastovými okny s trojskly Thermoplus, atd.

K prodeji jsou momentálně následující jednotky (k uvedeným cenám je třeba připočítat DPH ve výši 20%, které je ale po koupi vratné):

Apartmán TOP 7: 1.patro, plocha 47,68 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna, samostatné WC a balkon. Včetně kuchyně a kvalitního vybavení. Cena 219 000 EUR + DPH.

UŽITÍ:Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím majitelem, nebo k trvalému bydlení. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247