Zpět na výpis

Plně vybavené apartmány jen pár minut jízdy od sjezdovek

1-2
ID: AT0255

Nabídka krásných a plně vybavených apartmánů po kompletní rekonstrukci jen pár minut jízdy od střediska Katschberg...

Čtěte více

5 892 545 Kč - 7 371 845 Kč

239 000 € - 299 000 €

208 556 £ - 260 913 £

236 231 $ - 295 536 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásné a plně vybavené apartmány s důrazem na detail se nachází v lokalitě Sauerfeld v Tamswegu v kompletně zrekonstruované budově, cca 15 minut jízdy autem od sjezdovek lyžařské oblasti Katschberg.

POLOHA:Sauerfeld je obec ležící jen 3 minuty jízdy autem od města Tamsweg. V bezprostřední blízkosti apartmánového domu je přímé napojení na cyklostezku, která vede do Tamswegu. Tamsweg se nachází v nejjižnějším okrese Salcburska, Lungau, v nadmořské výšce 1024 metrů. Všechna důležitá infrastruktura a obchody jsou dobře dostupné a nacházejí se v bezprostřední blízkosti. Nejbližší lyžaské středisko je Katschberg, což je vyhledávané a vysoko položené horské středisko s úchvatnými panoramatickými výhledy. Je ideální destinací nejen pro náročné lyžaře, ale i pro rodiny s dětmi. V zimě se přímo před apartmány otevírá zasněžený lyžařský ráj se 70 km perfektně upravených sjezdovek. V létě zase můžete vyrazit na pěší túry nebo na výlet na horských kolech. Apartmány se nacházejí blízko hranice mezi Korutany a Salcburkem a kombinují to nejlepší z obou spolkových zemí - regionální speciality, nádhernou přírodu, majestátní horskou krajinu a pohostinnost místních obyvatel. Dobře dostupná jsou i korutanská jezera, jako na příklad Millstätter See, kam se dostanete ani ne během hodiny.

NEMOVITOST: Apartmány jsou umístěny v rezidenci s pouze 12 bytovými jednotkami. Jsou nabízeny plně zařízené a připravené ihned k nastěhování. Každý byt má také svůj vlastní sklep. K dispozici všem majitelům je společná zahrada, kolárna a parkovací místo pro návštěvy. Ke každému bytu je třeba povinně si dokoupit parkovací stání (9000 EUR). Apartmány jsou vytápěny na elektřinu (radiátory/fotovoltaika) a jsou vybaveny velkoformátovou dlažbou, parketami, plastovými okny s trojskly Thermoplus, atd.

K prodeji jsou momentálně následující jednotky (k uvedeným cenám je třeba připočítat DPH ve výši 20%, které je ale po koupi vratné):

Apartmán TOP 2: přízemí, plocha 69,84 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna, samostatné WC a terasa. Včetně kuchyně a kvalitního vybavení. Cena 299 000 EUR + DPH.

Apartmán TOP 7: 1.patro, plocha 47,68 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna, samostatné WC a balkon. Včetně kuchyně a kvalitního vybavení. Cena 239 000 EUR + DPH.

Apartmán TOP 8: v horním patře, plocha 60,20 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice (každá s vlastní koupelnou), samostatné WC a balkon. Včetně kuchyně a kvalitního vybavení. Cena 299 000 EUR + DPH.

UŽITÍ:Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím majitelem, nebo k trvalému bydlení. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247