Zpět na výpis

Perfektní byt na pláži La Carihuela

2 ano
ID: SP0594

Kompletně zrekonstruovaný apartmán s klimatizací umístěný na pláži v blízkosti veškeré občanské vybavenosti v letovisku Torremolinos...

Čtěte více

12 190 550 Kč

479 000 €

404 424 £

555 783 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně zrekonstruovaný byt je umístěn v prostředním patře budovy s výtahem přímo na pláži La Carihuela v letovisku Torremolinos v kondominiu se společnými zahradami. Byt má velkorysou užitnou plochu 130 m2, která je složena z plně vybavené kuchyně, 2 prostorných ložnic s vestavěnými skříněmi a 1 koupelny. Jedna z ložnic má rozkládací pohovku. Apartmán byl kompletně zrekonstruovaný. Byla zde udělána nová elektřina a klempířské práce, je zde centralizovaná instalace klimatizace a dvojité zasklení oken. Prodává se bez nábytku. Letovisko Torremolinos se nachází asi 18 km od Malagy. S ostatními okolními letovisky je propojeno krásnou promenádou lemovanou obchůdky, restauracemi a bary. Kromě moderních hotelů, krásných pláží a četných nákupních možností, je zde i široké sportovní vyžití. Nachází se zde největší aquapark Aqualand s nejrůznějšími vodními atrakcemi. Často se zde konají také španělské večery s představením flamenca.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247