Zpět na výpis

Perfektní apartmán v centru v Dianu, Val di Fiemme

2
ID: IT0592

Tradiční alpský podkrovní apartmán se dvěma ložnicemi k prodeji v centru města Daiano v údolí Val di Fiemme nedaleko sjezdovek...

Čtěte více

5 610 000 Kč

220 000 €

184 637 £

246 507 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji tradiční alpský podkrovní apartmán, který se nachází v centru města Daiano a je skvělou příležitostí ke koupi pro každého, kdo hledá pohodlný domov v italských Alpách. Byt se nachází ve 3. a posledním patře malého činžovního domu. Je v perfektním stavu a skládá se z 1 hlavní ložnice, koupelny se sprchovým koutem a 2 ložnice, která se nachází v mezipatře. Veškeré zařízení je vyrobeno z kvalitního dřeva místními řemeslníky. Daiano je malá vesnice 3 km od Cavalese, 5 km od Alpe Cermis a 12 km od lyžařských terénů Pampeago. Nejbližší přístupový bod ke slavnému okruhu Sellaronda je asi 40 / 50min jízdy odsud. Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek je součástí Dolomiti Superski, možná největšího lyžařského areálu na světě s 1 200 km sjezdovek. Údolí nabízí některá z nejkrásnějších panoramat v Dolomitech. Proto se také stalo navštěvovanou a velmi oblíbenou oblastí nejen v zimě, ale i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Jedinečná příležitost pořídit si perfektní druhý domov v Dolomitech ve Val di Fiemme!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528