Zpět na výpis

Perfektní apartmán v centru v Dianu, Val di Fiemme

2
ID: IT0592

Tradiční alpský podkrovní apartmán se dvěma ložnicemi k prodeji v centru města Daiano v údolí Val di Fiemme nedaleko sjezdovek...

Čtěte více

5 879 500 Kč

220 000 €

200 892 £

260 328 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji tradiční alpský podkrovní apartmán, který se nachází v centru města Daiano a je skvělou příležitostí ke koupi pro každého, kdo hledá pohodlný domov v italských Alpách. Byt se nachází ve 3. a posledním patře malého činžovního domu. Je v perfektním stavu a skládá se z 1 hlavní ložnice, koupelny se sprchovým koutem a 2 ložnice, která se nachází v mezipatře. Veškeré zařízení je vyrobeno z kvalitního dřeva místními řemeslníky. Daiano je malá vesnice 3 km od Cavalese, 5 km od Alpe Cermis a 12 km od lyžařských terénů Pampeago. Nejbližší přístupový bod ke slavnému okruhu Sellaronda je asi 40 / 50min jízdy odsud. Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek je součástí Dolomiti Superski, možná největšího lyžařského areálu na světě s 1 200 km sjezdovek. Údolí nabízí některá z nejkrásnějších panoramat v Dolomitech. Proto se také stalo navštěvovanou a velmi oblíbenou oblastí nejen v zimě, ale i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Jedinečná příležitost pořídit si perfektní druhý domov v Dolomitech ve Val di Fiemme!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247