Zpět na výpis

Penzion v idylické poloze, Ski amadé

23
ID: AT0063

Venkovský penzion ve slunné a klidné poloze v 750 m.n.m. s nádhernými panoramatickými výhledy, odkud za 10 minut dojedete na světoznámé sjezdovky Ski amadé...

Čtěte více

33 195 500 Kč

1 300 000 €

1 147 363 £

1 481 479 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Zavedený, útulný penzion s typicky alpskou pohostinnou atmosférou stojí v místě s výbornou infrastrukturou, kde naleznete vše od obchodů, volnočasových center až po restaurace a bary. Známá lyžařská střediska jsou dobře dostupná, stejně jako další turisticky atraktivní destinace salzburského a štýrského regionu nebo salzburské letiště. Udržovaný penzion byl postaven v roce 1972 v tradičním rakouském stylu a v osmdesátých letech byl rozšířen a byla vybudována wellness zóna a podzemní garáže. Výstavba a vybavení hotelu (střecha, fasáda, okna, koupelny, protipožární opatření, atd.) odpovídají vysokému standardu. Hotel nabízí 23 hostovských pokojů a dále sestává z pokojů pro personál, dvou prostor na snídani, restaurace a dalšího posezení (cca 140 míst k sezení), sluneční terasy (cca 80 míst k sezení), místnosti s krbem, konferenčních prostor, recepce, wellness zóny a technických prostor/skladu, dohromady na ploše cca 1 400 m2 plus suterén. K dispozici jsou podzemní garáže se 7 místy a 28 dalších parkovacích míst, z toho 8 přímo u domu. Okolní pozemek se rozprostírá na ploše 3 511 m². Penzion nabízí příjemné a útulné prostředí a pohostinnost a pyšní se plnou vytížeností i vysokou spokojeností hostů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247