Zpět na výpis

Penzion s bazénem v Mijas Costa

7 1 ano
ID: SP0462

Hezká nemovitost s velkým potenciálem a úžasným výhledem na moře v Mijas Costa…

Čtěte více

17 601 075 Kč

685 000 €

597 315 £

778 636 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Jedinečná příležitost koupě nemovitosti, kterou by bylo možné využívat jako hotel nebo jako penzion. Nemovitost se skládá ze 4 domů v Mijas Costa s panoramatickým výhledem na moře a hory. Nemovitost se nachází v krásné oblasti, jen pár kroků od veškeré občanské vybavenosti, restaurací, pláže a 5 minut jízdy od golfového hřiště a města Fuengirola. Hlavní budova je plně zařízená na vysoké úrovni se světlým obývacím pokojem s krbem a jídelnou s výhledem na moře. K dispozici je také moderní, plně vybavená kuchyň, ložnice s přístupem k bazénu, 2 ložnice, kancelářské prostory a 2 koupelny. Druhý dům se skládá z obývacího pokoje s přístupem na venkovní terasu, plně vybavené kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen. Třetí dům má přístup na střešní terasu, obývací pokoj, kuchyňský kout, 1 ložnici a 1 koupelnu. Čtvrtý dům má obývací pokoj, kuchyňský kout, 1 ložnici a 1 koupelnu. Venkovní prostor disponuje zařízenou terasou, salonkem s krásným výhledem na moře a vlastním bazénem. K dispozici je garáž pro 3 vozidla.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247