Zpět na výpis

Penthouse v Kitzbühelu bez povinného pronájmu

3
ID: AT0236

Útulný podkrovní byt na prodej ve skvělé lokalitě v Kitzbühelu a bez nutnosti povinného pronájmu - v této oblasti naprostá rarita…

Čtěte více

36 840 250 Kč

1 490 000 €

1 284 348 £

1 574 908 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Podkrovní byt v Kitzbühelu bez povinného pronájmu. Útulný alpský styl, perfektní podmínky.

POLOHA: Tento apartmán se nachází v nejvyšším patře v malé čtvrti jižně od centra Kitzbühelu. Centrum je vzdálené pouhé 2 km a je snadno dostupné pěšky, na kole nebo autem. Budova má výhodnou polohu v blízkosti autobusové zastávky a široké škály rekreačních a outdoorových aktivit. Blízkost lyžařského areálu Kitzbühel a několik skvělých golfových hřišť činí z tohoto apartmánu vzácnou příležitost.

NEMOVITOST:Tento útulný byt se nachází v činžovním domě na okraji Kitzbühelu a nabízí dostatek prostoru. Kompletně zařízený byt je rozdělen na útulný obývací pokoj / jídelnu s tradičním krbem, prostornou vestavěnou kuchyni, tři ložnice, tři koupelny, z toho dvě s vanou, a dvě samostatná WC. Z obývacího pokoje je vstup na balkon s nádherným výhledem na okolní hory. Na druhý balkon je vstup ze dvou ložnic orientovaných na východ. Nemovitost je v bezvadném stavu a vyzařuje útulnou alpskou atmosférou s odhalenými stropními trámy a tradičním krbem. K bytu náleží sklepní kóje a dvě garážová stání.

POUŽITÍ: Tato nemovitost je bez povinnosti pronájmu, což je v oblasti Kitzbühelu velmi vzácné.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247