Zpět na výpis

Penthouse u moře v Cabo Roig

3 1 ano 20m
ID: SP0244

Střešní apartmán s terasou přímo u moře se sdíleným bazénem, sdílenými zahradami a garáží

Čtěte více

17 496 000 Kč

675 000 €

597 296 £

785 913 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento střešní byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází v první linii u moře v Cabo Roig v jedné z nejvyhledávanějších oblastí. Nemovitost se skládá ze tří ložnic, dvou koupelen, má elektrické žaluzie, krb, obývací pokoj s balkonem s výhledem na moře, velkou soukromou terasu a podzemní garáž.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247