Zpět na výpis

Penthouse na prodej v Passo Tonale

2
ID: IT0839

Nádherný penthouse s dvojí terasou v centru lyžařského střediska Ponte di Legno

Čtěte více

18 185 065 Kč

713 000 €

600 841 £

831 013 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní penthouse apartmán ve zcela novém projektu, který se bude stavět v atraktivní poloze v centru italského alpského městečka Ponte di Legno v lyžařské oblasti Passo Tonale. Objekt bude umístěn jen pár kroků od nově budovaného wellness komplexu a od lyžařského vleku. Plánované dokončení a předání v prosinci 2021.

Tento vzdušný apartmán o výměře 115m2 se bude skládat z velkoryse řešeného obývacího pokoje ve stylu open-plan s jídelním prostorem a kuchyní. Samozřejmostí budou velká okna a přístup na panoramatickou terasu. Dále zde najdete dvě světlé ložnice s východem na terasu, každou s vlastní koupelnou. Celý projekt byl vystaven s velkým důrazem na ekologické prvky, veškerá energie bude dodávána z obnovitelných zdrojů a apartmán bude mít nízké provozní náklady.

Ponte di Legno-Tonale je oblíbená rekreační oblast nacházející se v provincii Brescia v Lombardii. V zimě nabízí tato oblast báječné podmínky ke sjezdovému lyžování. Najdete zde přes 100km různorodých sjezdovek a 29 vleků. Na ledovci Presena můžete lyžovat až do jara ve výšce 3.000m n.m. Středisko také nabízí široké možnosti dalšího sportovního vyžití včetně běžkařských tratí nebo nové zipline. V létě je tato oblast ideální pro vysokohorskou turistiku, via ferraty, horská kola a populární jistě budou i návštěvy luxusního lázeňského centra, které je aktuálně ve výstavbě, které nabídne 8 pater wellness procedur, saun a koupelí. Passo del Tonale je vzdáleno asi 780km z Prahy (8h jízdy)

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528