Zpět na výpis

Pěkný rohový dům se zahradou v Aguas Nuevas, Torrevieja

2 1 ano
ID: SP0230

Rohový městský dům se zahradou, terasou, blízko moře

Čtěte více

3 447 360 Kč

133 000 €

117 689 £

154 854 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento pěkný jižně orientovaný městský dům se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, se nachází v oblasti Aguas Nuevas cca 3 km od Torrevieji. Tento rohový dům má soukromou zahradu cca 70 m a parkovací místo na pozemku. Hlavním rysem je velká střešní terasa, která má nádherný výhled na moře. Uvnitř domu je salonek, jídelna, technická místnost a sklad. K dispozici je také zastřešená terasa s výhledem na jih. Ze salonku je výhled do zahrady.Sdílený bazén je méně než 1 min chůze. Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti, K pobřeží je přibližně 15min chůze.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247