Zpět na výpis

Pěkný řadový dům v Acicastello

2 1 000m
ID: IT0281

Krásný řadový domek ve starobylém Acicastellu v docházkové vzdálenosti od moře…

Čtěte více

13 500 000 Kč
500 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Světlý řadový dům (250 m²) s panoramatickým výhledem se nachází jen 400 m od centra Acicastellu, starobylé rybářské vesnici a prestižním přímořském letovisku. Prostorná vila se rozprostírá na třech úrovních a má malou zahrádku před domem. V přízemí se nachází vchod, obývací pokoj, vlastní výtah, otevřený obývací prostor, kuchyň a koupelna. V prvním patře se nachází obývací pokoj s krásným výhledem, 1 pokoj, 1 malý pokoj a koupelna. V suterénu je navíc garáž a sklep. Vila je v dobrém stavu a má ústřední topení. Vila leží jen asi 1 km od pláží.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247