Zpět na výpis

Pěkný nový domek u moře, Cecina

3
ID: IT0535

Nově postavený řadový domek v italském přímořském letovisku Cecina…

Čtěte více

7 279 200 Kč

270 000 €

248 064 £

315 732 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný nově postavený řadový domek v přímořském toskánském letovisku Cecina, které je jednou z nejoblíbenějších toskánských destinací. Domek má vlastní vchod přes malou pečlivě udržovanou zahrádku, jejíž povrch tvoří zóny se stromy a keři a beton. Domek je velmi vkusně zařízený. V přízemí se nachází obývací pokoj, dvoulůžková ložnice s terasou, jednolůžková ložnice, koupelna a šatna. V prvním patře najdete studovnu, jednolůžkovou ložnici se střešní terasou, koupelnu a komoru. V suterénu je prostor o rozloze 70 m2, kde se nachází malá hospůdka, kuchyně, technická místnost a koupelna. Po technické stránce je domek vybaven centrálním vysavačem, solárními panely a podlahovým vytápěním. Všechny jeho místnosti jsou opatřeny termostaty. Cecina leží na toskánském pobřeží a nabízí více jak 15 km písečných pláží lemovaných piniovým hájem s písečnými dunami, které oddělují město od moře. V jejím okolí najdete známá historická města jako je Pisa, Florencie, nebo Siena.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247